Vizyonumuz

Etik değerlerimizi kaybetmeden globalleşen dünyada müşterilerimiz için tercih edilen bir iş ortağı olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini aşarak lojistik sektörünün her alanında kaliteli ve hatasız bir servis verebilmek.

AKIN Lojistik

Küresel yenilikleri takip ederek müşterilerimizin tercih edeceği çözüm ortağı olma vizyonumuzu etik değerlerimizden hiçbir zaman ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana gerek hizmet verdiğimiz müşterilerimizin çalıştıkları pazarlar gerekse sektörel ve global gelişmeler doğrultusunda, operasyonlarımızda pekçok değişiklikler hasıl olmuşsa da şirket değerlerimizi koruyarak göstermiş olduğumuz kararlılık bizi bugünlere getirmiştir. Değer verilen etik standartlar, çalışanlarımıza duyulan saygı, uzun vadeli ve kampsalı taşıma projelerinde müşterilere verilen taahütler, gerçekleştiren projeler, kazanılan başarılar, çevreye duyulan hassasiyet, tüm çalışanların görev ve sorumluluk duygusu bizi Akın Lojistik’e bağlayan ve şirketimizi ailemiz olarak benimseyip gurur durmamızı sağlayan kriterlerdendir.

Müşteri memnuniyeti ile yüksek kaliteli hizmet standartları bizim için her şeyden önde ve tüm değerlerimizin merkezinde olsa da bu bizim için tek başına uzun vadede kazanmaya yeterli değildir. Bizim işimizde meslek ahlâkı, güven, emniyet, dürüstlük ve itibar en etkili pazarlama aracımızdır.

Müşterilerimizin Akın Lojistiği tercih sebepleri sadece uygun fiyat ve servis kalitesi olmayıp, şirketimizin kendilerine göstermiş olduğu saygı, çözüm ortaklığı, dürüstlük, içtenlik ve samimi bir şekilde sözümüzün arkasında durmasıdır. Akın Lojistik olarak da müşterilerimizin güvenebileceği bir şirket olmak adına çalışmakta ve bu da bizim başarımızın odak noktasında büyük bir rol oynamaktadır. Firmamızın çalışma hayatı boyunca müşterilerine taahhüdü, yüksek etik standartlarda servis sunmaktır.