Hizmetlerimiz

Küresel ticaretinin 90%’ı deniz yoluyla gerçekleşiyor !

Küresel ticaretinin 90%’ının deniz yoluyla gerçekleştiği dünyamızda, her geçen gün yeni teknolojiler ve yeni taşıma şekilleri ile gelişen ve ilerleyen denizyolu taşımacılığında yılların verdiği tecrübe, sevkiyatların her aşamasında takipçi deneyimli personeli, geniş acente ağı ve global armatörlerle yaptığı anlaşmalarla dünyanın tüm limanlarına denizyolu ithalat-ihracat taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılığın, müşteri memnuniyeti ile birleştirilmesini esas alan verimliliği yüksek ve entegre denizyolu taşımacılık servislerimiz ile Incoterms kapsamındaki tüm taşıma şekillerinde sadece limandan limana değil, kapıdan kapıya teslimini de sorunsuz olarak yapmaktayız.

Globalleşen dünya ticaretinde artan rekabet koşullarına paralel olarak müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda dünyanın tum havalimanlarına asgari kilodan, Charter uçak yüklemesine kadar ithalat ve ihracat servisi sağlayan şirketimiz dünya çapında geniş acente ağı sayesinde artan pazar rekabet koşullarında en hızlı, en güvenli, en ekonomik havayolu servisleri ile kargolarınızı taşımaktayız.

Ayrıca Uzak Doğu ve Amerika rotalarında THY ile direkt uçuşlarımıza ilave, Dubai ve Singapur aktarmalı olarak da 90’den fazla ülkeye konusunda uzman ve deneyimli personeli ile, boyut aşımlı kargo, acil yükleme, proje yük taşımacılığı ve konsolidasyon hizmetlerinin yanı sıra depolama, ambalajlama, etiketleme, markalama, iç ve dış dağıtım, gümrükleme, sigorta servislerini de sağlamaktadır.

Hız, esneklik ve değeri, dünya çapında havaalanından havaalanına hizmetimizle birleştirin !

Halka arz sonrası demiryolu taşımacılığı ile ilgili projelerini hızlandırmıştır.

Zamanımızın fiyat ve transit süre efektif diğer alternatif rotalardaki servisleri olan Samsun – Novorosisk, Zonguldak – Odesa Ro-Ro feribotları ve Gürcistan Poti limanı aktarmalı demiryolu ağı ile başta Rusya olmak üzere tüm Türki Cumhuriyeti ülkelerine ulaşmaktadır.

Parsiyel Taşımacılık, “LCL SERVİS SAĞLAYICI / CONSOLIDATOR” forwarderlar tarafından organize edilmektedir.Bu taşıma şeklinde amaç, taşıma organizasyonu yapılacak yükün bir konteyneri doldurmadığı durumlarda, konteyner navlun maliyetinin farklı firmalarla paylaştırılması mantığı ile maliyet avantajı sağlamaktır.

Akın Lojistik olarak başta İstanbul olmak üzere İzmit, Gemlik, İzmir ve Mersin Limanlarından ithalat ve ihracat parsiyel servislerimiz bulunmaktadır. İhracat Parsiyelde 32 destinasyona, İthalat Parsiyelde 42 limandan direkt servis sağlayarak sektör liderliğimizi korumaktayız. Bunun dışında belli başlı parsiyel aktarma limanlarımızın sayesinde yüzlerce destinasyona/destinasyondan tüm dünyaya parsiyel servisimiz bulunmaktadır.

Tüm çıkış ve varış limanlarımızda kendi ofislerimiz ile yüklemelerimizi gerçekleştirip müşteri memnuniyeti en önde tutarak kendilerine zaman ve maliyet avantajı sağlamaktayız.

 • Gümrük Hizmetleri,
 • Cross- Dock Taşımaları,
 • Uluslararası Dağıtım,
 • Gümrüklü Depolama Hizmeti,
 • Gümrüksüz Depolama Hizmeti,
 • Katma Değerli Hizmetler.

Çıkış noktasından varış noktasına kadar birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık ile tüm ihtiyaçlarınıza uygulanabilir esnek çözümler.

 • Gemi + Uçak Taşıması
 • Gemi + Tır Taşıması
 • Tır + Uçak Taşıması
 • Ro-Ro Taşıması
 • Demiryolu ile Ayaklı Konteyner Taşıması

Elektrik santralleri, rafineriler, maden, demir yolu ve yol yapım makineleri, yatırım projelerinize ait tüm gabari dışı ve ağır tonajlı yüklerinizi küresel bir ağ çerçevesinde ve en etkin planlama sonrasında başarıyla taşıma.

 • Gabari Dışı Taşımalar
 • Özel Ekipman Gerektiren Taşımalar
 • İzine Bağlı Taşımalar
 • Fuar Taşımaları
 • Fabrika ve Üretim Bandı Taşıması
[saturnthemes_industry_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-map-o” box_bg_color=”rgba(0,0,0,0.5)” box_style=”” title=”Adres” title_color=”rgba(255,255,255,0.4)” content_color=”#ffffff” icon_background_color=”rgba(0,0,0,0.4)” custom_color=”#ffffff”]Merkez / Düzce[/saturnthemes_industry_icon_box]
[saturnthemes_industry_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-envelope-o” box_bg_color=”rgba(0,0,0,0.5)” box_style=”” title=”E-Posta” title_color=”rgba(255,255,255,0.4)” content_color=”#ffffff” icon_background_color=”rgba(0,0,0,0.4)” custom_color=”#ffffff”]info@akinlojistik.com.tr[/saturnthemes_industry_icon_box]
[saturnthemes_industry_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-phone” box_bg_color=”rgba(0,0,0,0.5)” box_style=”” title=”Telefon” title_color=”rgba(255,255,255,0.4)” content_color=”#ffffff” icon_background_color=”rgba(0,0,0,0.4)” custom_color=”#ffffff”]+9 0380 514 45 65[/saturnthemes_industry_icon_box]